Objekt: 459

Siemens ugn med effektiv snabbstart nås önskad temperatur fortare.

Sollentuna
2 Vinnare! 20 Kr

- 2 Vinnare!

OBS! Vissa auktioner erbjuder 2 eller fler produkter per gång. Det innebär att de högsta unika budgivarna köper produkten till sina högsta bud.

Det tillkommer en slagavgift 5% på vinnarbudet. Avgiften läggs till det vinnande budbeloppet och faktureras av auktionstjänsten!

En ny oanvänd vara som saknar originalemballage och därför levereras omemballerad. I vissa fall kan produkten ha mindre skador/repor på sidor (dock aldrig på front). Produkten har noggrant kontrollerats och har samma produktgarantier som en vara med originalemballage.

Med effektiv snabbstart nås önskad temperatur fortare.. Granitemalj: högkvalitativ yta för lätt rengnöring.
Med 3D hotAir får du fina bakresultat med upp till 3 plåtar samtidigt tack vare innovativ värmefördelning.

Ugnstyp / Ugnsfunktioner Volym: 66 l Energieffektivitet A (på en skala från A+++ till D) Ugn med titanGlansemalj 5 st ugnsfunktioner: varmluftgrill, skonsam varmluft, 3D varmluft Plus, över-/undervärme, stor variogrill Temperaturintervall 50 - 275° C Design Cylindervred Innerlucka i helglas Panel i lackerad metall Komfort Snabbstart Halogenbelysning Miljö och Säkerhet Säkerhet ugn: mekanisk luckspärr, inbyggd kylfläkt Löstagbara ugnsstegar Värmeskyddad ugnslucka 50º C, uppmätt vid 180ºC över- /undervärme, efter 1 timme, mätpunkt mitt på ugnsluckan

Värde 5 990kr

Produktspecifikation
Produktdetaljer
Modell Siemens ugn HB010FBV0S
Märke Siemens
Höjd (mm) 595
Bredd (mm) 594
Djup (mm) 548
Produktgrupp Ugn
Färg vit
Produktöversikt
Typ av reglage Information på panelen, rund, vred
Antal ugnar 1
Ugnsfunktioner Hotair gentle, Variogrill stor, Varmluft, Varmluftsgrill, Över-/undervärme
Timerfunktion Tidreglering saknas
Ugnsvolym (liter) 66
Invändig belysning Ja
Stektermometer Saknas
Installation
Nettovikt (kg) 35,626
Spänning (V) 220-240
Elkontakt jordad stickkontakt, utan stickkontakt
Anslutningskabelns längd (cm) 100
Produktblad
Energieffektivitetsklass A

KONTAKTA OSS

Kontakta kundservice

Vad är summan av

Auktioner som avslutas snart