Objekt: 675

Bosch frys, fryser snabbt in varor som just lagts in.

Sollentuna
2 Vinnare! 30 Kr

- 2 Vinnare!

OBS! Vissa auktioner erbjuder 2 eller fler produkter per gång. Det innebär att de högsta unika budgivarna köper produkten till sina högsta bud.

Det tillkommer en slagavgift 5% på vinnarbudet. Avgiften läggs till det vinnande budbeloppet och faktureras av auktionstjänsten!

En ny oanvänd vara som saknar originalemballage och levereras omemballerad. I vissa fall kan produkten ha mindre skador/repor på sidor (dock aldrig på front). Produkten har noggrant kontrollerats och har samma produktgarantier som en vara med originalemballage.

Superinfrysning, fryser snabbt in varor som just lagts in och skyddar därmed de varor som redan är frysta.BigBox: extra stor fryslåda.
Med FreshSense känner sensorer av temperaturskillnader och ser till att den invändiga temperaturen är konstant.

Förbrukning och prestanda Energieffektivitetsklass: A++ på en skala från A+++ till D, 212 kWh/år **** -frys: 237 l nettovolym Design och komfort Elektronisk temperaturstyrning FreshSense: jämn temperatur genom intelligent sensorteknologi Akustiskt och optiskt varningssystem för driftstörning i frysen Dörröppninsvinkel 90°, inget avstånd till vägg krävs Akustiskt dörrlarm Frysdel Infrysningskapacitet: 28 kg per dygn Lagringstid vid strömavbrott: 22 timmar Superinfrysning med återgångsautomatik - extra snabb infrysning av matvaror 5 frysbackar med transparent front, varav 2 BigBox Teknisk information Ställbara fötter framtill, hjul baktill Dörrhängning höger, omhängbar

Värde 9644 kr

Produktspecifikation
Produktdetaljer
Modell Bosch frys GSV36VWEV
Märke Bosch
Höjd (mm) 1860
Bredd (mm) 600
Djup (mm) 650
Produktgrupp Frysar
Färg vit
Produktöversikt
Typ av reglage Driftstörningssignal frys, Superinfrysning, frys, Temperaturvisning frys, Varningsfunktioner frysdel, Varningssignal vid öppen dörr
Gångjärn Höger omhängbar
Nettovolym, totalt (l) 237
Egenskaper
Infrysningskapacitet (kg/24h) 28
Automatisk avfrostning Saknas
Frysdel, nettovolym (l) 237
Snabbinfrysning Ja
Installation
Anslutningseffekt (W) 90
Spänning (V) 220-240
Elkontakt jordad stickkontakt
Anslutningskabelns längd (cm) 230
Nettovikt (kg) 74,4
Minimum omgivningstemperatur 10
Produktblad
Energieffektivitetsklass E
Årlig energiförbrukning (kWh/år) 216
Ljudnivå (dB) 42

KONTAKTA OSS

Kontakta kundservice

Vad är summan av

Auktioner som avslutas snart